Konkursy


WYKAZ KONKURSÓW W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA
W KOŁOBRZEGU NA ROK SZKOLNY 2016/2017




PAŹDZIERNIK
  1. Szkolny konkurs z zakresu kultury języka Twardy orzech do zgryzienia: A. Dobrowolska
  2. Szkolny konkurs na temat życia i twórczości H. Sienkiewicza: A. Dobrowolska, A. Stokłosa
  3. Konkurs plastyczny dla gimnazjalistów –np. Plakat filmowy inspirowany dziełami H. Sienkiewicza: A. Dobrowolska, J. Jankowska-Iwańska
  4. Zawody sportowe szkolnych drużyn PCK- HDK: A. Majewski
  5. Konkurs dla uczniów klas pierwszych Kartka z kalendarza Powstania Warszawskiego: L. Kus, A. Kruzel
  6. Olimpiada Języka Niemieckiego: M. Blechacz
  7. Konkurs kotylionów w ramach obchodów Święta Niepodległości: J. Maj
  8. Olimpiada Historyczna: A. Kruzel, L. Kus
  9. Konkurs Wiedzy o rotmistrzu W. Pileckim: A. Kruzel, L. Kus
  10. Mistrzostwa szkoły – tenis stołowy dziewcząt i chłopców: M. Niedbała
LISTOPAD
  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego: A. Stokłosa
  2. Olimpiada Filozoficzna: A. Stokłosa
  3. Patriotyczny Turniej Recytatorski Odcienie Ojczyzny: A. Stokłosa
  4. Turniej Recytatorski im. C. Norwida w Koszalinie: M. Polkowska
  5. Szkolny Turniej Pięknego Czytania Prozy H. Sienkiewicza: A. Dobrowolska, J. Jankowska-Iwańska
  6. Szkolny Konkurs Poliglota: K. Kisiel-Rapacz, A. Wojtecka-Wróbel
  7. Konkurs plastyczny dotyczący profilaktyki: M. Dwornicka
  8. Olimpiada wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: A. Kruzel, L. Kus
  9. Olimpiada języka angielskiego: J. Iwaszko-Cumpstety
GRUDZIEŃ
  1. Olimpiada o HIV i AIDS: A. Majewski
  2. Konkurs Przysłów Języka Niemieckiego: E. Wojciechowska-Biłeńki, K. von Mallek
  3. Szkolny turniej trójek koszykarskich: Piotr Janowski
STYCZEŃ
  1. Szkolny konkurs matematyczny: Z. Ralcewicz
  2. Szkolny konkurs fizyczny: B. Grabowska
  3. Plastyczny konkurs profilaktyczny – internat: A. Żuchowicz, B. Morawska
  4. Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców: M. Niedbała
LUTY
  1. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej: T. Szczepaniak
  2. Olimpiada Teologii Katolickiej: T. Szczepaniak
MARZEC
  1. Szkolny Konkurs Geograficzny: J. Maj, A. Majewski
  2. Olimpiada Międzynarodowego Prawa Humanitarnego: A.Majewski
  3. Konkurs na najciekawszy plakat Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych: J. Iwaszko–Cumpstey A. Kruzel, L. Kus
  4. Konkurs na najciekawszy Wiosenny Kapelusz: J. Iwaszko -Cumpstey
  5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur: I. Fijalkowska-Stępień
  6. Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Lwiątko: B. Grabowska
  7. Konkurs Pokaż nam język: E. Wojciechowska-Biłeńki
KWIECIEŃ
  1. Konkurs matematyczno–informatyczny Bieg po indeks: Z. Ralcewicz
  2. Szkolny Konkurs Gramatyczny Języka Niemieckiego: M.Blechacz
  3. Konkurs Wiedzy o Niemczech: M. Blechacz, K. Kisiel-Rapacz
  4. Konkurs z doradztwa zawodowego- Mój wymarzony zawód: M. Rogoża
MAJ
  1. Olimpiada o Krwiodawstwie i Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia: A. Majewski
  2. Zawody Ratownicze: A. Majewski
  3. Rejonowy konkurs fizyczny dla gimnazjalistów: B. Grabowska
  4. Konkurs Polskie konstytucje: A. Kruzel, L. Kus