Konkursy


WYKAZ KONKURSÓW W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA
W KOŁOBRZEGU NA ROK SZKOLNY 2017/2018




WRZESIEŃ 2017
  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Herbertiada – udział jako publiczność: A. Dobrowolska

PAŹDZIERNIK 2017
  1. Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych: A. Gołębiowska
  2. Zawody sportowe szkolnych drużyn PCK –HDK: A. Majewski
  3. Szkolny konkurs Konkursu z kultury języka Twardy orzech do zgryzienia: A. Dobrowolska
  4. Szkolny Konkurs literacko-Czytelniczy na recenzję ulubionej książki zakupionej w ramach MPRC: A. Gołębiowska

LISTOPAD 2017
  1. Organizacja Rejonowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów Powiatu Kołobrzeskiego:E. Kamińska, J. Rymaszewska
  2. Organizacja szkolnego konkursu „Poliglota”: K. Kisiel-Rapacz, A. Wojtecka-Wróbel
  3. Szkolny etap Olimpiady Języka Niemieckiego: M. Blechacz
  4. Olimpiada Języka Angielskiego: J. Iwaszko-Cumpstey
  5. Szkolne eliminacje do Turnieju Recytatorskiego im. C.K. Norwida: M. Polkowska, A. Dobrowolska
  6. Przygotowanie uczniów do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, Olimpiady Filozoficznej: A. Stokłosa

GRUDZIEŃ 2017
  1. Patriotyczny Turniej Recytatorski „Odcienie Ojczyzny: wszyscy poloniści
  2. Szkolny i powiatowy etap Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS: A. Majewski
  3. Konkurs Przysłów Języka Niemieckiego: K. von Mallek
  4. Konkursy związane z twórczością Henryka Sienkiewicza: A. Stokłosa, A. Dobrowolska

STYCZEŃ 2018
  1. Szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej: T. Szczepaniak, M. Talewski
  2. Szkolny konkurs matematyczny i fizyczny: Z. Ralcewicz, B. Grabowska

LUTY 2018
  1. SSzkolny i rejonowy etap Olimpiady Międzynarodowego Prawa Humanitarnego: A. Majewski

MARZEC 2018
  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”: I. Fijałkowska-Stępień oraz nauczyciele matematyki
  2. Wiosenne potyczki matematyczno-fizyczne: I. Fijakowska-Stępień, Z. Ralcewicz, B. Grabowska
  3. Szkolny konkurs geograficzny: A. Majewski, J. Maj
  4. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego: A. Wrzesińska
  5. Przygotowanie i udział w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „Lwiątko”: B. Grabowska
  6. Olimpiada Historyczna, Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie, Konkurs Wiedzy o Witoldzie Pileckim, Szkolny Konkurs o Polskich Konstytucjach: A. Kruzel , L. Kus

KWIECIEŃ 2018
  1. Konkurs matematyczno-informatyczny organizowany przez Politechnikę Koszalińską „Bieg po Indeks”: Z. Ralcewicz oraz nauczyciele matematyki
  2. Szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Krwiodawstwie, Etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia: A. Majewski
  3. Diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej: T. Szczepaniak, M. Talewski
  4. Szkolny Konkurs Gramatyczny z Języka Niemieckiego: M. Blechacz
  5. Przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów: E. Kamińska, nauczyciele przedmiotów
  6. Turniej piłki siatkowej dla mieszkańców internatów „Volleyball 2018”: I. Zarzycki, J.Baryło, A. Żuchowicz

MAJ 2018
  1. Etap szkolny i rejonowy Zawodów Ratowniczych: J. Maj, A. Majewski
  2. Szkolny etap Olimpiady Misyjnej i Konkursu Wiedzy Biblijnej: T. Szczepaniak, M. Talewski