Konkursy



Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2012/2013

KONKURSY – ETAP SZKOLNY
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Bóbr 2012 – etap szkolny
    I miejsce Piotr Pawelski 2c
    II miejsce Mateusz Żukowski 2c
    III miejsce Krzysztof Anyż 3TI
  • Konkurs dziennikarski „Henryk Sienkiewicz w oczach współczesnych” :
    I miejsce-Patryk Janik, Tomasz Wychocki i Robert Kujawski z kl. 2tz
    II miejsce-Adam Kawałek, Kinga Milaszkiewicz i Joanna Sokół z kl. 1c.
  • Laureatami konkursu plastycznego na zakładkę do książki inspirowaną twórczością H. Sienkiewicza zostali uczniowie:
    I miejsce: Katarzyna Przybylska 3b i Katarzyna Mazińska 1c
    II miejsce: Konrad Szwemin 3TZ
    III miejsce: Aleksandra Siwek 3a i Julia Rzenno 1b
    Wyróżnienia:
    Zofia Czaplewska 3d
    Agata Żubert 1c
  • Laureatami konkursu recytacji prozy Henryka Sienkiewicza zostali uczniowie:
    I miejsce: Jolanta Opar 1d i Kacper Siejkowski 1a
    II miejsce: Maciej Tułaza 2TZ
  • Laureatami konkursu „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza” zostali uczniowie:
    I miejsce Katarzyna Dulnik 3 a – 32 pkt.
    II miejsce Kamila Chełminiak 3 a – 31 pkt.
    III miejsce Arkadiusz Piecyk – 3 TZ – 30 pkt.
  • Szkolny Konkurs Gramatyczny Języka Niemieckiego :
    I MIEJSCE: PATRYCJA ŚLUSARCZYK III A
    II MIEJSCE: WERONIKA SEROCZYŃSKA III A
    III MIEJSCE: PHILIP RADOMAŃCZYK II A
  • Szkolny Konkurs POLIGLOTA ( j. hiszpański, j. angielski, j. niemiecki):
    I MIEJSCE TOMASZ ZACHCIAŁ IV TI
    II MIEJSCE KATARZYNA RAMULT III D
    III MIEJSCE KAROLINA BODNAR II B
    IV MIEJSCE KATARZYNA BLONKOWSKA III D
    V MIEJSCE EWA GRZYBICKA I D
  • Laureatami konkursu z kultury języka: „Twardy orzech do zgryzienia” zostali:
    I MIEJSCE KAROLINA BARTCZAK III A I DANIEL MISIAREK III TZ
    II MIEJSCE KATARZYNA RAMULT III D I ALEKSANDRA SIWEK III A
    III MIEJSCE MICHAŁ SOKÓŁ II C
KONKURSY – ETAP MIEJSKI
  • Konkursu plastycznego pn. „HIV/AIDS NIE ZNA GRANIC”
    KATARZYNA KULIG II A zdobyła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
    Opiekun mgr Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska.
KONKURSY-ETAP REJONOWY
  • VII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej
    ADRIANNA NAZARKIEWICZ z klasy I B zdobyła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz uzyskała wyróżnienie wicekuratora oświaty Pana Krzysztofa Rembowskiego. Opiekunami uczennicy byli nauczycielka języka polskiego – mgr Joanna Jankowska-Iwańska oraz katecheta – mgr Paweł Szal.
  • XIII Ogólnopolski przegląd twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada”
    KASIA RAMULT III D- wyróżnienie-opiekun mgr Joanna Jankowska-Iwańska.
  • Rejonowy Konkursem Fotograficznym na wykonanie zdjęcia przedstawiającego drzewo – wyjątkowy okaz rosnący w Kołobrzegu lub jego okolicach. Osoby nagrodzone: 
    AGATA WŁODARCZYK III A
    OLIWIA DURCZAK II D
    JOLANTA OPAR I D
    Wyróżnienie otrzymała KINGA PERLIKIEWICZ I D.
    Opiekun mgr Aurelia Gołębiowska.
  • Międzyszkolnym konkursie dziennikarskim: „To jest temat!”.
    II miejsce – Karolina Bartczak z klasy IIIa. Opiekun mgr Anna Stolica-Dobrowolska
    III miejsce – Magdalena Majca i Adrianna Nazarkiewicz z klasy Ib. Opiekun mgr Joanna Jankowska -Iwańska.
KONKURSY – ETAP WOJEWÓDZKI
  • Konkurs literacki : „Tajemnice codzienności” – laureatka konkursu KAROLINA BARTCZAK III A . Opiekun mgr Anna Stolica -Dobrowolska.
  • Turniej Recytatorski im. C.K. Norwida organizowany przez Bałtycki Teatr Dramatyczny. Adrianna Nazarkiewicz I B zdobyła wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Opiekun mgr Joanna Jankowska-Iwańska.
  • Konkursu: „Młodzi RePOrterzy śladami projektów”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Karolina Bartczak III A została laureatką – II miejsce. Opiekun mgr Anna Stolica-Dobrowolska.

Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2011/2012

ETAP OGÓLNOPOLSKI, WOJEWÓDZKI, REJONOWY
  • Joanna Boruch 3B – wyróżnienie za wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011” ;
  • Arkadiusz Piecyk 2Ti – wyróżnienie oraz tytuł laureata w konkursie „Życie i twórczość Bolesława Prusa” organizowanym przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Szczecińskiego;
  • Agata Szczytowicz 1E – zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Z ortografią na co dzień” (marzec 2012 r. w Warszawie);
  • Patrycja Dębska 1A, Agata Boruch 3A, Natalia Szymanek 2B, Katarzyna Ramult 2D, Katarzyna Blonkowska 2D -wyróżnienia w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu: „Z ortografią na co dzień”;
  • Karolina Bartczak 2A, Aleksandra Siwek 2A, Barbara Kowalska 2A – wyróżnienia w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu: „Z poprawną polszczyzną na co dzień”;
  • III miejsce (drużynowo) w Rejonowym Turnieju Piłki Siatkowej Szkolnych Klubów PCK-HDK;
ETAP POWIATOWY
  • Weronika Dziędziura 3A – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Odcienie Ojczyzny” organizowanym przez OPP w Kołobrzegu;
  • Aleksandra Dłużyńska 1A – I miejsce w Powiatowym Konkursie Dziennikarskim „To jest temat!” w kategorii fotoreportaż;
  • Karolina Bartczak 2A – II miejsce w Powiatowym Konkursie Dziennikarskim „To jest temat!” w kategorii reportaż prasowy ;
  • Aleksandra Siwek 2A – laureatka konkursu plastyczny na logo Biblioteki Pedagogicznej w Kołobrzegu – praca plastyczna uczennicy zostanie wykorzystana jako znak graficzny Biblioteki Pedagogicznej zgodnie z regulaminem konkursu.
ETAP SZKOLNY
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Bóbr 2011 – etap szkolny I miejsce Maciej Liszewski klasa 3Ti I miejsce Łukasz Sidwa klasa 2Ti I miejsce Maciej Tułaza klasa 1TI
  • Konkursy przeprowadzone z okazji Święta Szkoły: II edycja konkursu z wiedzy o Patronie Szkoły: „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”: I miejsce – Arkadiusz Piecyk 2Ti II miejsce – Katarzyna Dulnik 2A oraz Weronika Seroczyńska 2A III miejsce – Kamila Chełminiak 2A
  • Konkurs plastyczny na projekt obwoluty do wybranego dzieła Patrona Szkoły: I miejsce – Aleksandra Daćko A oraz Katarzyna Obremska 2B II miejsce – Joanna Markiewicz 2C oraz Zofia Czaplewska 2D III miejsce – Katarzyna Przybylska 2B
  • Szkolny Konkurs POLIGLOTA: I miejsce – Tomasz Zachciał 3Ti II miejsce – Bartosz Placak 2E oraz Katarzyna Ramult 2D III miejsce – Karolina Bodnar 1B
  • Szkolny Konkurs gramatyczny z j. niemieckiego: I miejsce – Natalia Szymanek 2B II miejsce – Philip Radomańczyk 1A III miejsce – Amanda Targus 1E
  • Szkolny Konkurs z Kultury Języka „Twardy orzech do zgryzienia”: I miejsce – Michał Sokół 1C II miejsce – AleksandraSiwek 2A III miejsce – Paulina Ziółkowska 2C oraz Ewelina Gnat 3A
  • Szkolny Konkurs Plastyczny o tematyce HIV/AIDS: I miejsce – Adrian Idryjan 1B II miejsce – Radosław Bytomski 1E III miejsce – Szymon Dąbrowski 1B
  • Szkolny Konkurs Geograficzny: I miejsce – Patryk Buchwald 3B II miejsce – Karolina Bodnar 1B III miejsce – Aneta Mika 2D

Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2010/2011

ETAP OGÓLNOPOLSKI
  • Jakub Błaszczyk kl. 2F – I miejsce( Laureat) w Ogólnopolskim Konkursie Literackim – zt. „Idea ojczyzny powinna zajmować pierwsze miejsce w duszy i sercu człowieka” – miłość do ojczyzny w utworach Sienkiewicza a współczesny patriotyzm młodych Polaków.
  • Florentyna Kaszuba kl. 2F – II miejsce (Laureatka) w Ogólnopolskim Konkursie Literackim – zt. „Idea ojczyzny powinna zajmować pierwsze miejsce w duszy i sercu człowieka” – miłość do ojczyzny w utworach Sienkiewicza a współczesny patriotyzm młodych Polaków.
  • Arkadiusz Piecyk kl. 1Ti – Finalista ogólnopolskiego Konkursu „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”.
  • Łukasz Czmielewski kl. 2Ti – Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”.
  • Agata Boruch kl. 2A – Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Z ortografią na co dzień”, który odbył się w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.
  • Piotr Antos kl. 1A – Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na morzu” w kategorii plastycznej „Człowiek i morze” -otrzymał Grand Prix.
  • Piotr Antos kl. 1A – Finalista Ogólnopolskiego Finału „Wiedzy o Morzu”.
  • Paweł Kornas kl. 2Ti – Finalista Ogólnopolskiego Finału „Wiedzy o Morzu”.
  • Weronika Dziędziura kl. 2A – Grand PRIX w Ogólnopolskim finale Turnieju Poezji Śpiewanej w Warszawie.
  • Weronika Dziędziura kl. 2A – Udział w Międzynarodowym Festiwalu „Majowa nutka” w Częstochowie.
  • Katarzyna Blonkowska kl. 1D – Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”.
  • Magdalena Kustrzyk kl. 1D – Wyróżnienie w 56 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez RCK.
ETAP OKRĘGOWY
  • Adrianna Nater kl. 2A- udział w regionalnym konkursie o Prawie Humanitarnym.
  • Florentyna Kaszuba kl. 2F – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym zt. „Życie w lesie”.
  • Weronika Dziędziura kl. 2A – I miejsce w V Patriotycznym Konkursie Recytatorskim „Odcienie Ojczyzny” organizowanym przez Klub Garnizonowy w Kołobrzegu.
  • Aleksandra Siwek kl. 1A – I miejsce w Konkursie na Komiks, inspirowany twórczością Tadeusza Różewicza z okazji obchodów 9 Międzynarodowego Dnia Teatru.
  • Katarzyna Blonkowska kl. 1D – II miejsce w Konkursie na Komiks, inspirowany twórczością Tadeusza Różewicza z okazji obchodów 9 Międzynarodowego Dnia Teatru.
  • Katarzyna Ramult kl. 1D – II miejsce w konkursie na Komiks, inspirowany twórczością Tadeusza Różewicza z okazji obchodów 9 Międzynarodowego Dnia Teatru.
  • Magdalena Kustrzyk kl. 1D – Laureatka II Zimowego Maratonu Artystycznego w konkursie recytatorskim Organizowanym przez Ognisko pracy Pozaszkolnej.
  • Katarzyna Obremska kl. 1D – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym zt. „Życie w lesie”
  • Karol Nowacki kl. 3Ti – wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym „Życie w lesie”.
  • Aleksandra Siwek kl. 1A – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kultury Języka Polskiego.
  • Weronika Seroczyńska kl. 1A – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kultury Języka Polskiego.
  • Dagmara Barczewska kl. 1A – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Religijnej.
  • Weronika Seroczyńska kl. 1A – Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Śladami myśli Jana Pawła II”.
  • Dagmara Barczewska kl. 1A – Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Śladami myśli Jana Pawła II”.
  • Joanna Boruch kl. 2B – Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kultury Języka Polskiego.
  • Katarzyna Gregorczyk kl. 2E – wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Kołobrzeg Pełen Ciepła”.
  • Katarzyna Łyczek kl. 2E – laureatka Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych w Kołobrzegu (RCK).
  • Karolina Kołodziejczyk kl. 2A – I miejsce w Przeglądzie Teatrów Amatorskich w RCK (reprezentowała szkołę).
ETAP SZKOLNY
  • Tomasz Ochocki kl. 4Ti – I miejsce w szkolnym etapie Konkursu Języka Angielskiego „Pokaż nam język”.
  • Paulina Wesołowska kl. 1C – II miejsce w szkolnym etapie Konkursu Języka Angielskiego „Pokaż nam język”.
  • Barbara Kowalska kl. 1A – III miejsca w szkolnym etapie Konkursu Języka Angielskiego „Pokaż nam język”.
  • Karolina Kriese kl. 1E – I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II; III miejsce w szkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich.
  • Marlena Awdziej kl. 1A – II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II.
  • Kamila Chełminiak kl.1A – III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II.
  • Oliwia Sichau 3E – I miejsce w szkolnym Konkursie recytacji Prozy Henryka Sienkiewicza.
  • Ewa Sichau 3E – II miejsce w szkolnym Konkursie recytacji Prozy Henryka Sienkiewicza.
  • Magdalena Kustrzyk kl. 1D – II miejsce w szkolnym Konkursie recytacji Prozy Henryka Sienkiewicza.
  • Natalia Król kl. 2E – I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Transplantologia”.
  • Sandra Rałowiec kl. 1E – II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Transplantologia”.
  • Mateusz Rzemieniewski kl. 1E – III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Transplantologia”.
  • Ewa Pilarczyk kl. 2A – III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Transplantologia”.
  • Malwina Pastok kl. 1E – wyróżnienie w IX edycji konkursu „Wszystko jest poezją”.
  • Filip Jankowski kl. 3B, Daria Bojówka kl. 3A – I miejsce w szkolnym konkursie Kultury Języka „Twardy orzech do zgryzienia”.
  • Daniel Misiarek kl. 1Ti, Marta Bądzio kl. 3B, Weronika Seroczyńska kl. 1A, Kajetan Hnitecki kl. 3A – II miejsce w szkolnym konkursie Kultury Języka „Twardy orzech do zgryzienia”.
  • Patrycja Leocho kl. 3B, Magda Szostak kl. 3E, Agata Boruch kl. 2A, Paulina Gutta kl. 3D – III miejsce w szkolnym konkursie Kultury Języka „Twardy orzech do zgryzienia”.
  • Agata Włodarczyk kl. 1A – I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”.
  • Adrian Wawrzak kl. 2E – I miejsce w szkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich.
  • Mariusz Znaczko kl. 2B – II miejsce w szkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich.
  • Marta Bądzio kl. 3B – I miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Niemieckiego; I miejsce w szkolnym etapie olimpiady Języka Niemieckiego.
  • Philip Radomańczyk kl. 1D – II miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Niemieckiego; III miejsce w szkolnym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego.
  • Magdalena Wasilewska kl. 3A – III miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Niemieckiego; II miejsce w szkolnym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego.
  • Anna Jaroszewska kl. 3A – I miejsce w szkolnym konkursie „Poliglota”.
  • Mikołaj Szostek kl. 3A – II miejsce w szkolnym konkursie „Poliglota”.
  • Tomasz Zachciał kl. 2 Ti – III miejsce w szkolnym konkursie „Poliglota”.
  • Kajetan Hnitecki kl. 3A – I miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Kacper Sikora kl. 4Ti – II miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Robert Sokoliński kl. 3C – III miejsce w szkolnym etapie IV Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Katarzyna Nowacka kl. 3F – I miejsce w szkolnym Konkursie wiedzy o Niemczech.
  • Natalia Szymanek kl. 1B – II miejsce w szkolnym Konkursie wiedzy o Niemczech.
  • Tomasz Strzelczyk kl. 3B – III miejsce w szkolnym Konkursie wiedzy o Niemczech.
  • Katarzyna Grześkowiak kl. 3E – I miejsce w szkolnym etapie Konkursu Wiedzy Biblijnej.
  • Patryk Łukaszewski kl. 3E – III miejsce w szkolnym etapie Konkursu Wiedzy Biblijnej.
  • Piotr Sakowicz kl. 2A – III miejsce w szkolnym etapie Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2009/2010

ETAP OGÓLNOPOLSKI
  • W roku szkolny 2009/2010 w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2010 wzięło udział 31 uczniów naszej szkoły. Za najlepsze wyniki wyróżnienia otrzymają uczniowie: 1. Joanna Boruch 2. Patryk Łukaszewski 3. Bronisław Czaplewski
  • Finaliści Ogólnopolskieg konkursu Diversity 2010
    I Zespół: Karolina Nowak kl 2a Ewelina Januszko kl 2a Łukasz Gawryś kl 3Ti Jarosław Kawka kl 2Ti
    II Zespół: Katarzyna Grześkowiak kl 2e Marta Kriese kl 2e Maciej Liszewski kl 1 Ti Michał Paradowski kl 1 Ti
    Opiekunem obydwu zespołów jest mgr Jolanta Kapelańczyk – nauczyciel informatyki.
  • Zespół w składzie: Konrat Szatkowski I Ti, Dominik Cieszyński I d, Stanisław Kunz Id, pod opieką mgr Jolanty Kapelańczyk zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Internet ułatwia życie” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
  • Oliwia Sichau otrzymała wyróżnienie w powiatowych eliminacjach w 55. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje odbyły się 26 marca w Regionalnym Centrum Kultury
  • Łukasz Gawryś zajął III miejsce w Ogólnopolskim Projekcie Junior Internet, który zorganizowano pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Rzeczpospolitej Katarzyny Hall
  • Zespół McLaiRs z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, zajął 8 miejsce w Polsce w VIII Edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej w składzie: Piotr Bernad III c, Kamil Słowik III b, Alan Witczak III b, Wojciech Złoty III b,
  • Uczeń klasy 3A – Karol Ciechanowski, zająl VI miejsce w okręgowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu: „Polska w NATO„.
ETAP OKRĘGOWY
  • Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Holocaust-ocalić od zapomnienia”: Katarzyna Banasiak (IIID) zajęła 3. miejsce w kategorii proza Kaja Wegner (IIID) 3. miejsce w kategorii poezja.
  • Oliwia Sichau otrzymała wyróżnienie w powiatowych eliminacjach w 55. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje odbyły się 26 marca w Regionalnym Centrum Kultury
  • I Turniej Zimowy OPP, w recytacji wybranych wierszy polskich poetów. Iwona Jaranowska z IIIa zajęła I miejsce Ewelina Chudziak z IIIa – III miejsce Ewa Sichau i Oliwia Sichau z II e – wyróżnienia.
ETAP SZKOLNY
  • Wyniki Turnieju Recytacji Prozy Henryka Sienkiewicza 1. miejsce Aneta Husejko (IIIE) 2. miejsce ( ex aequo) Ewa Sichau (IIE) i Oliwia Sichau ( IIE)
  • Wyniki konkursu dotyczącego wiedzy o życiu i twórczości Patrona „Sienkiewicz znany i nieznany” 1. miejsce Magdalena Szostak(IIE) 2. miejsce Katarzyna Banasiak (IIID) 3. miejsce Katarzyna Gauer (IIIE) wyróżnienie Paula Pałaszewska (IIIE)
  • Laureaci Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego: 1. Tomasz Bujak (miejsce I) 2. Bogdan Jancz (miejsce II) 3. Kornel Zegadło (miejsce III)
  • Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego: 1. K. Żukowski III C 43 pkt. 2. M. Popińska III C 39 pkt. 3. A. Witczak III B 38 pkt. 4. Ł. Horanin III C 36 pkt. 5. T. Ziółowski II C 34 pkt. 6. G. Brzóska III C 34 pkt. 7. J. Boruch I B 30 pkt. 8. P. Matysiak II B 30 pkt. 9. S. Ćwik III B 29 pkt. 10..M. Bolesta III C 29 pkt. 11. R. Dresler II C 29 pkt. 12. B. Czaplewski II C 28 pkt. 13. M. Dymecki II C 27 pkt. 14. M. Nurzyńska II B 27 pkt. 15. G. Dulnik II C 25 pkt. 16. Ł. Ciesielski I B 23 pkt. 17. M. Wajgert II C 23 pkt. 18. N. Lechoszest I B 17 pkt. 19. P. Wawszczyk II C 13 pkt. 20. B. Supko I F 6 pkt.
  • Wyniki szkolnego etapu IV EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO BÓBR 2009 I miejsce Grzegorz Dulnik klasa II C – 81 pkt. II miejsce Bartosz Sidwa III TI – 65 pkt. III miejsce Bronisław Czaplewski – 65 pkt.
  • Wyniki konkursu „Twardy orzech do zgryzienia” I miejsce Kacper Sikora III Ti II miejsce Tomasz Sadowski III Ti III miejsce Maciej Podolski III C

Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2008/2009

ETAP OGÓLNOPOLSKI
  • Finaliści Ogólnopolskieg konkursu Diversity 2009
    I Zespół: Karolina Nowak kl 2a Ewelina Januszko kl 2a Łukasz Gawryś kl 3Ti Jarosław Kawka kl 2Ti
    Opiekun zespołu mgr Jolanta Kapelańczyk
  • Zachodniopomorski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ ( w II etapie uczestniczyło 6 uczniów z klasy II TI- Karol Kosiński, Marcin Tytów, Tomasz Solik, Tomasz Sadowski, Kacper Sikora, Mateusz Gwieździński, do finału zakwalifikował się Mateusz Gwieździński 2Ti)
  • IV edycja Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl (udział w I etapie, który jeszcze się nie zakończył Magdalena Popińska 2c, Paulina Rybicka 2c )
  • I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego Z poprawna polszczyzną na co dzień ( udział -30 uczniów, do II etapu zakwalifikowało się 7 uczniów marzec 2009)
  • 13 Konkurs Chemiczny Politechniki Gdańskiej Wygraj indeks (udział Robert Husak 3f – praca wysłana – wyniki marzec 2009)
ETAP OKRĘGOWY
  • Turniej Recytatorski im. Cypriana Norwida org. Przez Stowarzyszenie Teatr Propozycji Dialog w Koszalinie ( 1 miejsce zajęła Karolina Werema 3d, 2 miejsce zajęła Aneta Husejko 2e)
ETAP MIEJSKI
  • III Patriotyczny Turniej Recytatorski Odcienie Ojczyzny ( udział- 7 uczniów, II miejsce zajęła Karolina Werema 3d)
ETAP SZKOLNY
  • Konkurs wiedzy o NATO (eliminacje szkolne – udział 6 uczniów)
  • Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka (eliminacje szkolne- udział 5 uczniów)
  • I Bałtycki Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez politechnikę Koszalińską I LO im. St. Dubois w K-nie (I etap szkolny udział -9 uczniów)
  • Szkolny Etap Olimpiady Języka Niemieckiego (udział- 27 uczniów, najwyższy wynik Nicole Ostrowska 2a – 69,5 pkt -praca wysłana do Szczecina)
  • Szkolny Konkurs Topograficzny (udział -16 uczniów, 1 miejsce zajął Mariusz Kochan 2b)
  • Szkolny Etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Tęcza ( wysłano prace 9 uczniów)
  • Szkolny konkurs Twardy orzech do zgryzienia ( udział – 40 uczniów)
  • Konkurs Poliglota (udział 26 uczniów 1 miejsce zajęła Monika Macieja 3d, 2 miejsce Żbikowski Łukasz 3c, 3 miejsce Karina Bugajczyk 3 ZI)
  • Olimpiada Przedsiębiorczości (eliminacje szkolne -udział 80 uczniów, do etapu okręgowego zakwalifikowały się Marta Kubicka 3e, Oksana Macko 3a, Krystian Śledź 3b)
  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (eliminacje szkolne – udział 31 uczniów)
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (eliminacje szkolne udział 32 uczniów)

Finaliści konkursów ogólnopolskich, powiatowych i szkolnych – 2007/2008

ETAP OGÓLNOPOLSKI
  • Zespół w składzie: Krzysztof Pyzia kl. IIe, Edyta Kędziorska kl. II, Katarzyna Gauer kl. Ie, Piotr Kuźma kl. IIzi,
    pod opieką mgr Jolanty Kapelańczyk dostał się do finałowej 10 w VIII Ogólnopolskim Konkursie Diversity.
ETAP MIEJSKI
  • Małgorzata Radomska kl.II B – III miejsce w Patriotycznym Turnieju Recytatorskim „Odcienie Ojczyzny”. Nauczyciel – mgr Joanna Jankowska
  • Paulina Pietrak kl. Ia -finalistka konkursu Małego Bursztynowego Pióra. Nauczyciel – mgr Joanna Jankowska
  • Maciej Samulak kl. IIf -finalista konkursu Małego Bursztynowego Pióra. Nauczyciel – mgr Joanna Jankowska