Sport



Rok 2011/2012


Podsumowanie sukcesów sportowych Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w roku szkolnym 2011/2012
Uczniowie Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza odnieśli bardzo duży sukces w klasyfikacji końcowej Wojewódzkiej Licealiady zajmując na 150 sklasyfikowanych szkół 5 miejsce. Reprezentanci szkoły wzięli udział we wszystkich rozgrywkach i zawodach ujętych w kalendarzu tej imprezy sportowej. Osiągali bardzo dobre wyniki na wszystkich szczeblach rozgrywek, od miejskich po finały wojewódzkie. Do najcenniejszych osiągnięć należy zaliczyć II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt i II miejsce w piłce koszykowej chłopców, IV miejsce w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w turniejach finałowych na szczeblu wojewódzkim.
W oddzielnej punktacji prowadzonej przez powiat Kołobrzeg i Szkolny Związek Sportowy szkoła zajęła I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych. Tak znaczący i cenny sukces szkoła zawdzięcza zaangażowaniu i godnej postawie uczniów-sportowców szkoły, których przygotowywali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Małgorzata Niedbała, mgr Violetta Haberka, mgr Piotr Janowski, mgr Maciek Kiszkiel, mgr Mirosław Ołdak, mgr Krzysztof Osiślok, mgr Leszek Kowalewski, mgr Jakub Żabczak.
  • I miejsce w Mistrzostwach Regionu B woj. zachodniopomorskiego w koszykówce chłopców – awans do etapu wojewódzkiego;
  • I miejsce w Mistrzostwach Regionu B woj. zachodniopomorskiego w siatkówce dziewcząt – awans do etapu wojewódzkiego;
  • II miejsce w Mistrzostwach Regionu B woj. zachodniopomorskiego w piłce ręcznej chłopców;
  • II miejsce w Mistrzostwach Regionu B woj. zachodniopomorskiego w siatkówce chłopców;
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt;
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców;
  • II miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt;
  • II miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców;
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej dziewcząt.


Rok 2010/2011

  • OGÓLOPOLSKI FINAŁ LICEALIADY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – miejsce VI WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – miejsce II Skład drużyny: TOMASZ KRUKOWSKI, GRACJAN DOBRJAŃSKI, BARTOSZ KRÓLIKOWSKI, MACIEJ PIASECKI, PIOTR MARCIOCHA, ADAM HEBDA, JAKUB RACZYŃSKI, KAMIL RDUCH, DAMIAN SKIBA, ADRIAN BRUZDA, PAWEŁ KOZIARA
  • MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – miejsce II Skład drużyny: NOWACKA KATARZYNA, BOJÓWKA DARIA, BARAŃSKA IWONA, MAJER ALEKSANDRA, DELEGACZ KAROLINA, ŁAGUCIK DAGMARA, SOBOLEWSKA JOANNA, STERKOWICZ JULIA, SIEMIEŃSKA OLIWIA
  • MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – miejsce III Skład drużyny: DYMECKI MATEUSZ, MAJEWSKI ŁUKASZ, JAKUBIAK HUBERT, RĘCZKOWSKI TOMASZ, DZIURNY ADAM, PAWŁOWSKI PAWEŁ, SZOSTAK KORDIAN, WÓJCIK PATRYK, RACZYŃSKI JAKUB, KRÓLIKOWSKI BARTOSZ, KOZIARA PAWEŁ
  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (regionu B) W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – miejsce V MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – miejsce I Skład drużyny: IZABELA SOBCZYK, ALEKSANDRA HACZKOWSKA, EWELINA JANUSZKO, ANNA LISOWSKA, JUSTYNA ANKLEWICZ, EWA SICHAU, KAROLINA KŁOSOWSKA, NATALIA MAJEWSKA, PAULINA WESOŁOWSKA, KLAUDIA MAŚLANA, IZABELA FELIŃSKA
  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (regionu B) W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – miejsce II
26.10.2010r. Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego – I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt – opiekun V. Haberka Zespół Szkół wystąpił w składzie:
  1. Lisowska Anna III A
  2. Niemier Jagoda III B
  3. Sobczyk Izabela III E
  4. Nowacka Katarzyna III F
  5. Proć Adryjanna III F
  6. Felińska Izabela II D
  7. Łagocik Dagmara II D
  8. Majer Aleksandra II F
  9. Janoszczyk Marzena I A
  10. Stolarek Sandra I D
  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PIŁCE NOZNEJ DZIEWCZĄT -miejsce II MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – miejsce I Skład drużyny: NIEMIER JAGODA, LISOWSKA ANNA, WASILEWSKA MAGDA, NOWACKA KATARZYNA, BEREŻAŃSKA HANNA, MAJER ALEKSANDRA, HACZKOWSKA ALEKSANDRA, FELIŃSKA IZABELA, SIEMIŃSKA OLIWIA, MAJEWSKA NATALIA, JANOSZCZYK MARZENA, OLAWA MALWINA, STOLAREK SANDRA, FRAN OLIWIA
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW – miejsce II Skład drużyny: PŁASZEWSKI ŁUKASZ, KIEDROWSKI BARTOSZ, NIEMIER RADOSŁAW, KIEROWICZ TOMASZ, ELENDT BARTOSZ, MACHULA ADRIAN, RACZYŃSKI JAKUB, WAWRZAK ADRIAN, KŁOS JAROMIR, CZAPLEWSKI BRONISŁAW
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT – miejsce II Skład drużyny: DUDEK KAROLINA, HACZKOWSKA ALEKSANDRA, SZOSTAK KINGA, SICHAU EWA, SICHAU OLIWIA, SZOSTAK MAGDALENA, MICHALAK BLANKA, STERKOWICZ JULIA, JANUSZKO EWELINA, CHAŁAS EMILIA, MIKA ANETA, RAMULT KATARZYNA, WESOŁOWSKA PAULINA, CZAJKA MONIKA, UMIĘCKA MARTA
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW – miejsce II Skład drużyny: RACZYŃSKI JAKUB, NIEMIER RADOSŁAW, PAZIO TOMASZ, WOJCIECHOWSKI RADOSŁAW, KŁOS JAROMIR, SUCHWAŁKO PIOTR, MAJEWSKI ŁUKASZ, WIŚNIEWSKI MACIEJ, MARCIOCHA PIOTR, OŁDAK MIKOŁAJ
  • MISTRZOSTWA POWIATU W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ DZIEWCZĄT – miejsce II Skład drużyny: LEWANDOWSKA AGATA, ŚLIWIŃSKA MARTA, DUDEK KAROLINA, CZAJKA MONIKA, BEREŻAŃSKA HANNA, SZOSTAK KINGA, PROĆ ADRIANNA, MAJER ALEKSANDRA, STEROWICZ JULIA, UMIĘCKA MARTYNA
  • DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIPOMORSKIEGO W SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – miejsce V Skład drużyny: SZOSTAK KINGA, CIESZYŃSKI DOMINIK, CZAPLEWSKI BRONISŁAW, LUTY MARIUSZ
  • MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW – miejsce I Skład drużyny: DOLATOWSKI PATRYK, KRÓLIKOWSKI BARTOSZ, KRUKOWSKI TOMASZ, MAJEWSKI ŁUKASZ
  • MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT – miejsce IV Skład drużyny: BARAŃSKA IWONA, DUDEK KAROLINA, MAJER ALEKSANDRA
W dniu 24.09.2010 odbył się na terenie obiektów sportowych szkoły Dzień Sportu w ramach obchodów XX-lecia Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza. W imprezie brały udział reprezentacje wszystkich klas naszej szkoły. Wyniki rywalizacji w grach zespołowych i konkurencjach indywidualnych : – gry i zabawy ruchowe dla klas pierwszych 1 miejsce – kl. Ic 2 miejsce – kl. Ie 3 miejsce – kl. Ib – piłka siatkowa dziewcząt 1 miejsce – kl. IIIe 2 miejsce – kl. IId 3 miejsce – kl. Ib – piłka siatkowa chłopców 1 miejsce – kl. IIIc 2 miejsce – kl. IIIf 3 miejsce – kl. ITi – piłka koszykowa 1 miejsce – kl. IVTi 2 miejsce – kl. IIc 3 miejsce – kl. Ib – piłka nożna 1 miejsce – reprezentacja kl. III 2 miejsce – kl. IVTi 3 miejsce – reprezentacja kl. II – tenis stołowy chłopców 1 miejsce – Dolatowski Patryk kl. IIa 2 miejsce – Kotus Mateusz kl. IId 3 miejsce – Filipek Wojtek kl. Ic – tenis stołowy dziewczat 1 miejsce – Dudek Karolina kl. IIIb 2 miejsce – Czajka Monika kl. IIIb – siłownia wytrzymałość siłowa ramion – Zarzycki Krzysztof kl. IIe wytrzymałość mięśni brzucha – Hebda Adam kl. IIc wytrzymałość mięśni klatki piersiowej – Szostek Tomasz kl. IIIa

Rok 2009/2010

I miejsce w Licealiadzie woj.zachodniopomorskiego w piłce koszykowej chłopców- opiekun Mirosław Ołdak Zespół Szkół wystąpił w składzie:
  1. Ajs Marcin
  2. Bruzda Adrian
  3. Dobriański Gracjan
  4. Elendt Bartosz
  5. Hebda Adam
  6. Jancz Bogdan
  7. Królikowski Bartosz
  8. Krukowski Tomasz
  9. Raczyński Jakub
  10. Słowik Kamil
  11. Wrzesiński Norbert
  12. Złoty Wojciech
II miejsce w Licealiadzie woj.zachodniopomorskiego w piłce koszykowej dziewcząt – opiekun Mirosław Ołdak Zespół Szkół wystąpił w składzie:
  1. Becmer Klaudia
  2. Dymkowska Aleksandra
  3. Dyner Karolina
  4. Gauer Katarzyna
  5. Glapińska Magdalena
  6. Majer Aleksandra
  7. Malczewska Marta
  8. Nowacka Katarzyna
  9. Palenga Zuzanna
  10. Pałaszewska Paula
I miejsce-w Licealiadzie powiatu kołobrzeskiego w piłce koszykowej chłopców zajął Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza Kołobrzeg – opiekun Mirosław Ołdak Zespół Szkół wystąpił w składzie:
  1. Ajs Marcin – II d – 35 pkt
  2. Złoty Wojciech – III b – 63 pkt
  3. Słowik Kamil – III b – 9 pkt
  4. ancz Bogdan – III d – 17 pkt
  5. Wrzesiński Norbert – III f – 23 pkt
  6. Bruzda Adrian – I b – 7 pkt
  7. Wójcik Paweł – I b – 2 pkt
  8. Dobriański Gracjan – I c – 37 pkt
  9. Królikowski Bartosz – I c – 2 pkt
  10. Rduch Kamil – I c – 0 pkt
  11. Koziara Paweł – I d – 9 pkt
  12. Filip Krystian – I c – 13 pkt.
I miejsce -w Licealiadzie powiatu kołobrzeskiego w piłce koszykowej dziewcząt – ZS im. H. Sienkiewicza Kołobrzeg -opiekun Mirosław Ołdak Zespół Szkół wystąpił w składzie:
  1. Palenga Zuzanna – 28 pkt
  2. Malczewska Marta – 26 pkt
  3. Dymkowska Aleksandra – 18 pkt
  4. Gauer Katarzyna – 21 pkt
  5. Pałaszewska Paulina – 7 pkt
  6. Kropidłowska Anna – 4 pkt
  7. Dyner Karolina – 7 pkt
  8. Glapinska Magdalena – 0 pkt
  9. Majer Aleksandra – 8 pkt
  10. Becmer Klaudia – 4 pkt
  11. Nowacka Katarzyna – 14 pkt


Powiatowe Zawody w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasz szkoła w tych zawodach zajęła II-gie miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentanci Naszej szkoły: Dziewczęta: 100m 1. Jóźwiak Justyna IF 2. Dudek Karolina IIB 400m 1. Malczewska Marta IIID 2. Czajka Monika IIB 3. Haczkowska Aleksandra IF 800m 1. Bereżańska Hania IIB 2. Kałuża Joanna IIIE 3. Jurkiewicz Kinga IIB Skok w dal 1. Wrońska Kasia IIID 2. Leciacho Kasia ID 3. Januszko Ewelina IIa 4. Łagucik Dagmara ID Pchnięcie kulą 1. Majer Aleksandra IF 2. Sobolewska Joanna IF 4x100m 1. Jamuszko Ewelina IIA 2. Dudek Karolina IIB 3. Leciacho Katarzyna ID 4. Jóźwiak Justyna IF Chłopcy 100m 1. Budnik Bartosz IITi 2. Elendt Bartosz IC 3. Wojtalik Sebastian IIITi 400m 1. Wawrzak Adrian IA 2. Zarzycki Krzysztof IA 1500m 1. Kłos Jaromir IIC 2. Pietrak Mateusz IITi Skok w dal 1. Marciocha Piotr IC 2. Prajwocki Mateusz IIIF 3. Ołdak Mikołaj IIITi 4. Krukowski Tomasz IC Pchnięcie kulą 1. Majewski Łukasz IIB 2. Raczyński Jakub IC 3. Złoty Wojciech IIIB
Drugie miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych szkół ponad gimnazjalnych. Szkołę reprezentowali niżej wymienieni uczniowie: Papińska Magdalena IIIc, Bereda Natalia IIIb, Malczewska Marta IIId, Haczkowska Aleksandra If, Kałużna Joanna IIIe, Bereżańska Hanna IIb, Czajka Monika IIb, Wrońska Katarzyna IIId, Bucka Aleksandra If, Sichau Ewa IIe, Sulej Marta IIe, Frankowska Aleksandra IIe, Chudziak Ewelina IIIa, Kanas Aleksandra IIIa, Palenga Zuzanna IIIb

IX Memoriał Michała Barty – 18.09.2009 r.
  • II miejsce w biegu na 100m – Józefowicz Magdalena kl. II E
  • III miejsce w biegu na 100m – Dudek Karolina II B
  • I miejsce w skoku w dal dziewcząt- Januszko Ewelina kl. II A
  • II miejsce w skoku w dal dziewcząt- Wrońska Katarzyna kl. III D
  • I miejsce w pchnięciu kulą – Proć Adrianna kl. II F
  • II miejsce w pchnięciu kulą – Majer Aleksandra kl. I F
  • III miejsce w skoku w dal chłopców- Majewski Łukasz kl. III B
  
Rok 2008/2009
  • Kamil Kostrubiec – brązowy medalista w zawodach II Międzynarodowych o Puchar Polski Kadetów w Bydgoszczy
  • I miejsce w Finale Powiatowym w koszykówce chłopców
  • I miejsce w Finale Powiatowym w koszykówce dziewcząt
  • I miejsce w Finale Powiatowym w piłce nożnej dziewcząt
  • I miejsce w Finale Powiatowym w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w Finale Powiatowym w piłce ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w Finale Powiatowym w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce w Finale Powiatowym w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce – Marcin Husak w pchnięciu kulą juniorów w X-Jubileuszowym Memoriale Michała Barty
  • II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych powiatu kołobrzeskiego dziewcząt
  • II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych powiatu kołobrzeskiego chłopców
  • III miejsce – Hanna Bereżańska w biegach przełajowych powiatu kołobrzeskiego
  • III miejsce w Finale Powiatowym w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce – Ewelina Januszko w biegu na 100m, w X-Jubileuszowym Memoriale Michała Barty
  • IV miejsce – Mateusz Solarczyk w biegach przełajowych powiatu kołobrzeskiego


Rok 2007/2008

  • IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Koszykówce Juniorów
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w koszykówce chłopców
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w koszykówce dziewcząt
  • II miejsce w Finale Regionalnym Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w Finale Regionalnym Licealiady w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Finale Powiatowym Licealiady w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w Finale Powiatowym Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt
  • II miejsce w Finale Powiatowym Licealiady w biegach przełajowych dziewcząt
  • II miejsce w Finale Powiatowym Licealiady w biegach przełajowych chłopców


Rok 2006/2007

Koszykówka dziewcząt Piłka halowa chłopców Piłka siatkowa chłopców
OPIEKUN:P. Blechacz OPIEKUN: W. Machałowski OPIEKUN: W. Machałowski
(28kB) (24kB) (22kB)
  • Imiejsce w Licealiadzie 2007
  • I miejsce w rozgrywkach szkolnych
  • II miejsce w powiecie
Piłka siatkowa dziewcząt Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
OPIEKUN: W. Machałowski OPIEKUN: W. Machałowski OPIEKUN: M. Niedbała
(22kB) (21kB) (30kB)
  • II miejsce w turnieju o Puchar Dziekana SWSPiZ w Łodzi
  • II miejsce w powiecie
  • II miejsce w powiecie


Rok 2005/2006

Piłka koszykowa chłopców Piłka siatkowa dziewcząt Piłka siatkowa chłopców
OPIEKUN: P. Blechacz OPIEKUN: W. Machałowski OPIEKUN: W. Machałowski
(22kB) (24kB) (24kB)
  • I m w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kołobrzeskiego
  • II m w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kołobrzeskiego
  • I m w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kołobrzeskiego


Rok 2004/2005

 
Piłka ręczna chłopców Piłka siatkowa dziewcząt Piłka ręczna dziewcząt
OPIEKUN: W. Machałowski OPIEKUN: M. Niedbała OPIEKUN: J. Barta
(15kB) (13kB) (17kB)
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu
Piłka ręczna dziewcząt Biegi przełajowe Piłka koszykowa chłopców
OPIEKUN: W. Małachowski OPIEKUNOWIE: M. Niedbała, J. Barta, B. Dudek OPIEKUN: M. Ołdak
(12kB) (15kB) (16kB)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • I miejsce w Mistrzostwach Regionu
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • IV miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich
Piłka koszykowa dziewcząt Piłka nożna chłopców Lekkoatletyka
OPIEKUN: P. Blechacz OPIEKUN: B. Dudek OPIEKUNOWIE: M. Niedbała, J. Barta, B. Dudek
(14kB) (15kB) (16kB)
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • I miejsce w Mistrzostwach Regionu
  • III miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • II miejsce dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu
  • XI miejsce w Mistrzostwach wojewódzkich


Rok 2003/2004 i lata wcześniejsze

 
Koszykówka dziewcząt Kosztkówka chłopców Piłka ręczna dziewcząt
OPIEKUN: mgr Paweł Blechacz OPIEKUN: mgr Mirosław Ołdak OPIEKUN: mgr Jolanta Barta
(13kB) (15kB) (17kB)
  • w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • I miejsce w mistrzostwach powiatu
w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • I miejsce w mistrzostwach powiatu
  • II miejsce w mistrzostwach rejonu
Piłka siatkowa dziewczyn Piłka siatkowa chłopców Piłka ręczna chłopców
OPIEKUN: mgr Małgorzata Niedbała OPIEKUN: mgr Waldemar Małachowski OPIEKUN: mgr Waldemar Małachowski
(15kB) (13kB) (14kB)
w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu
w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • I miejsce w powiecie
  • III miejsce w rejonie
w roku szkolnym 2003/04 reprezentacja szkoły zajęła:
  • I miejsce w powiecie
  • III miejsce w rejonie
Sukcesy sportowe rozsławiły naszą szkołę. Wielokrotnie odnosiliśmy zwycięstwa i zdobywaliśmy medale, np.: (15kB)
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej chłopców, Licealiada 2001/2002
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w piłce koszykowej chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej dziewcząt, Licealiada 2001/2002
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w piłce koszykowej dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Region „B” w piłce siatkowe dziewcząt, Licealiada 2001/2002
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół średnich w pływaniu w punktacji ogólnej chłopców
  • II miejsce sztafety 4×50 m stylem dowolnym chłopców
  • II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt szkół licealnych
  • III miejsce w biegach przełajowych chłopców szkół licealnych
  • II miejsce w szkolnej lidze LA szkół licealnych w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w „Regatach Wiosłowych Szkół średnich” o Puchar Starosty Kołobrzegu
  • I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w piłce nożnej dziewcząt
(15kB)             (15kB)