Kandydaci do Samorządu Szkolnego na rok 2017/2018

Nazywam się Wiktoria Rakowicz. Mam 16 lat i chodzę do klasy 1D. Interesuje się aktorstwem i muzyką. Staram się rozwijać w różnych dziedzinach. Uwielbiam długie spacery wraz z moimi przyjaciółmi. Jestem niepoprawną optymistką , na mojej buzi zawsze widnieje uśmiech. Oczywiście zdarzają się chwile, kiedy tak nie jest, ale dzieje się to bardzo rzadko. Zawsze chętnie służę pomocą innym. Pomagam w schronisku dla zwierząt- jako wolontariuszka oraz biorę udział w wielu akcjach charytatywnych. Jestem odpowiedzialna i wytrwała, zawsze dotrzymuję słowa. Jestem też cierpliwa, szczera i tolerancyjna. Staram się nie zawieść nikogo, tak by ktoś mógł zawsze na mnie liczyć. Jestem komunikatywną osobą, lubię rozmawiać z ludźmi na różne tematy. Mam kilku przyjaciół i wielu znajomych, chętnie zawieram nowe znajomości i przyjaźnie.

Jula Kadrzyńska

Hejka
Nazywam się Wiktoria Stolica i chodzę do klasy ID o profilu biologiczno-chemicznym.
Dlaczego biorę udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego?
– Mam doświadczenie związane z pracą w SU
– Chętnie wspieram i pomagam innym
– Mam głowę pełną pomysłów
– Jestem przyjazna i szybko nawiązuję znajomości
– Liczę się ze wszystkimi opiniami w każdej sytuacji
– W miarę możliwości chcę umilić czas spędzony w murach naszej szkoły
– Jestem otwarta na kreatywne pomysły, które z przyjemnością zrealizuję 😉

Nazywam się Karolina Woźniak i mam 16 lat. Uczęszczam do klasy 1B o profilu humanistyczno – medialanym.
Interesuję się głownie sportem, a w szczególności siatkówką. Jestem wolontariuszką w szkolnym kole CARITAS, a wolnym czasie wyprowadzam na spacery psy ze schroniska. Bardzo lubię śpiewać (to nie znaczy, że potrafię).
Uwielbiam aktywnie spędzać czas z innymi osobami.
W przyszłości chciałabym zostać prawnikiem, ponieważ sprawia mi przyjemność pomoc innym ludziom, służenie im dobrą radą.
Jestem osobą bardzo komunikatywną, pewną siebie i nie bojącą się wyzwań. Każde nowe doświadczenie traktuję jako możliwość do udoskonalenia siebie. Mam ogromne poczucie humoru, którym chciałabym zarażać inne osoby :)
Jestem przekonana, że dam radę podołać wyzwaniom i obowiązkom wynikającym z tak ważnej roli jaką jest członkostwo w samorządzie szkolnym.
Jeśli zostałbym wybrana na to ,,stanowisko” to oczywiste jest, że starałbym się wprowadzić zmiany, które byłyby na rękę uczniom, ale i nauczycielom.

Cześć! Nazywam się Piotr Janczarczyk i kandyduję w najbliższych wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Jestem uczniem klasy 2B, klasy humanistyczno-psychologicznej.
Jako przewodniczący Samorządu Uczniowskiego przetarłem już szlaki na poprzednich etapach edukacji. W przyszłości chciałbym pracować jako dziennikarz – jest to moje największe marzenie. W moim przypadku na mówieniu się nie kończy, ponieważ obecnie udzielam się w dwóch największych portalach w Polsce o tematyce MMA i muzyki rap. Największym zainteresowaniem darzę właśnie muzykę, wyjeżdżając na około 50 koncertów rocznie. Drugą pasją jest sport, a dokładniej MMA i koszykówka, którą trenuję od 8 roku życia.
Chciałbym wprowadzić kilka zmian w tej szkole, mam już na to pomysł. Oczywiście jestem otwarty na Twoje propozycje.
Podsumowując: jeśli odpowiada Ci moja osoba i przekonałem Cię bardziej niż pozostali kandydaci to oddaj na mnie głos już 6 listopada! Dzięki! :)

Opiekun Samorządu Szkolnego:

mgr Jolanta Iwaszko
Skład Samorządu Szkolnego – 2016/2017

Skład Samorządu Szkolnego:

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego:
Olga Araszewska

Zastępca Przewodniczącej:
 Cecylia Jeziorska

Członkowie:
  • Klaudia Pietrzyk
  • Natalia Schumacher
  • Patrycja Olszewska
  • Aleksandra Kobylińska
  • Szczepan Czaplewski

Zapraszamy do współpracy, czekamy na wasze CV!