Zajęcia dodatkowe

WYKAZ ZADAŃ STATUTOWYCH SZKOŁY REALIZOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI CELEM WSPIERANIA ROZWOJU UCZNIA w roku szkolnym 2018/2019

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

  • matematyka
  • Izabela Fijałkowska – Stępień – dla klas III i IVTi, czwartek 7:10- 7:55 oraz 8:00 – 8:45, sala 206

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

  • matematyka
  • Zdzisława Nowikowska – dla klasy IC, czwartek 7:10- 7:55 sala 205

Zajęcia dodatkowe – pomoc z danego przedmiotu

  • język angielski
  • Wojtecka – Wróbel Aldona – 45 min./co 2 tygodnie (naprzemiennie), poniedziałek 7:15 – 8:00, sala 6A
  • matematyka
  • Zdzisława Nowikowska – dla klas II, 45 min./ tydzień, piątek 7.10- 7.55, sala 205
  • Ewa Kamińska – dla klas 2A i 2B – czwartek 13:45 – 14:30, sala 107, zajęcia indywidualne z uczniem 4TI – poniedziałek, środa, piątek po 45 min. godz. 13:45 – 14:30

Porady i konsultacje

  • język niemiecki
  • von Mallek Karolina – 45 min./ tydzień, konsultacje indywidualne z uczniem zdolnym po uzgodnieniu z uczniem, sala 103
  • Blechacz Marzenna- praca z uczniem zdolnym, realizującym rozszerzenie z j. niemieckiego oraz zadania indywidualne dla zdolnych, co 2 tygodnie, poniedziałek 14.30-15.15 oraz co tydzień wtorek 14:35- 15:20 sala 126
  • język angielski
  • Jarosław Maj – 45 min./ tydzień w terminie uzgodnionym z uczniami
  • biologia
  • Teresa Woźniak – 45 min./ tydzień, czwartek 14.30 – 15.15, sala 201
  • podstawy przedsiębiorczości
  • Beata Morawska – 45 min./ co 2 tygodnie, czwartek 15:30 – 16:15, sala 6A
  • zajęcia z DiN, UTK i SO dla klas 1 i 2 TI
  • Katarzyna Wójtowicz-Ameljan – 2 x 45 min./co 2 tygodnie, do ustalenia indywidualnie sala 1A
  • chemia
  • Grzegorz Mikłasz – 45 min./co 2 tygodnie, środa 7.10 – 7.55 sala 102
  • doradztwo zawodowe
  • Małgorzata Rogoża – 45 min./tydzień, środa lub czwartek 14:15 – 15:00, gabinet nr 3

Konsultacje maturalne

  • język polski
  • Joanna Jankowska-Iwańska – 45 min./tydzień, klasa 3c, wtorek 14.30-15.15, sala 104
  • historia i wos
  • Marcin Hryniewicki – 45 min./co 2 tygodnie, wtorek 14.30 – 15.15, sala 8A
  • Lidia Kus – 45 min./tydzień , wtorek 14:30 – 15:30
  • matematyka
  • Izabela Fijałkowska- Stępień – 45 min./ tydzień, klasy: 3b, 4TZ, piątek 7.00-7.45, sala 206
  • chemia
  • Grzegorz Mikłasz – 45 min./co 2 tygodnie, środa 7.10 – 7.55 sala 102

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

  • Dwornicka Magdalena – 2 x 45 min./ tydzień, środa 13:00 – 14:30

Koła zainteresowań

  • Redakcja i wydanie Gazety „Łomot”
  • Alicja Stokłosa – zajęcia niecykliczne – 2 numery w semestrze, sala 106
  • Koło Sieci Komputerowych
  • Andrzej Cieślar – po zgłoszeniu potrzeby przez uczniów
  • Koło Ekonomicznych Gier Planszowych
  • Norbert Frańczuk – po uzgodnieniu z uczniami, sala 2A
  • Koło Matematyczne
  • Zdzisława Nowikowska – 45 min. co 2 tygodnie, wtorek 7:10 – 7:55, sala 205
  • Koło Języka Niemieckiego
  • Justyna Dziędziura – 45 min./co 2 tygodnie, czwartek godz. 13.45 -14:30, sala 126
  • Ewa Wojcichowska-Biłeńki – 45 min./tydzień, piątek 7:15 – 8:00, sala 202
  • Koło Języka Angielskiego
  • Aldona Wojtecka-Wróbel – 45 min./tydzień , poniedziałek 7:15 – 8:00, sala 6A
  • Koło Animacji i Grafiki 3D
  • Jacek Kawałek – 90 min./ tydzień, środa 15.30- 17.00, sala 208
  • Koło historyczne
  • Lidia Kus – 45 min./tydzień, czwartek 14.30 – 15.15, sala 104
  • Koło biblioteczne
  • Aurelia Gołębiowska – 60 min./co 2 tygodnie; w miarę potrzeb – do ustalenia, biblioteka szkolna
  • Szkółka muzyczna (gitara)
  • o. Krzysztof Bartczak – 45 min./ tydzień, wtorek godz. 19:00, Świetlica Parafii Podwyższenia Św. Krzyża
  • Szkółka łacińska
  • o. Krzysztof Bartczak – 45 min./ tydzień, wtorek godz. 20:00, Świetlica Parafii Podwyższenia Św. Krzyża
  • Teresa Szczepaniak – 45 min./ tydzień, Świetlica Parafii Podwyższenia Św. Krzyża
  • Szkolne Koło Caritas
  • Teresa Szczepaniak – 45 min./tydzień, poniedziałek, wtorek 13:25 – 13:45, sala 124B

Zajęcia sportowe:

  • Zajęcia na siłowni szkolnej
  • Piotr Janowski – 1,5 godz. co 2 tygodnie – czwartek, siłownia szkolna
  • Małgorzata Niedbała – 45 min./ tydzień – wtorek 14:30
  • Zajęcia sportowe w internacie
  • Ireneusz Zarzycki – 45 min./tydzień, poniedziałek 17:00 n – 18:00, sala sportowa lub Orlik
  • Zajęcia przygotowujące do zawodów i rozgrywek sportowych
  • Piotr Janowski – według potrzeb, zgodnie z terminarzami rozgrywek
  • Małgorzata Niedbała – według potrzeb, zgodnie z terminarzami rozgrywek
  • Konrad Kiszkiel – według potrzeb, zgodnie z terminarzami rozgrywek
  • Maciej Dudzik – według potrzeb, zgodnie z terminarzem zawodów