PROFIL HUMANISTYCZNO – PSYCHOLOGICZNO – MEDIALNY
W tej klasie uczą się osoby, które interesuje ludzka psychika, chcące zgłębiać tajniki umysłu ludzkiego, badać mechanizmy ludzkich zachowań, rozwinąć umiejętności interpersonalne, lepiej rozumieć siebie i innych, a także lubią literaturę i języki obce.

PROFIL POLITECHNICZNY
W tej klasie uczą się osoby, które mają ścisły umysł, lubią rozwiązywać matematyczne łamigłówki, godzinami pracują przy komputerze, interesują się mechatroniką bądź architekturą

PROFIL BIOLOGICZNO – CHEMICZNY
W tej klasie uczą się osoby, które lubią zajęcia laboratoryjne, doświadczenia i obserwacje biologiczno-chemiczne, chcą odkrywać tajniki przyrody i leczyć w przyszłości rośliny, zwierzęta lub ludzi. Profil tej klasy pozwoli na poznanie świata wielkości mikro i makro. Tu uczniowie biorą udział w ciekawych zajęciach laboratoryjnych dzięki współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, Uniwersytetem Szczecińskim, UMK w Toruniu. Samodzielnie wykonują doświadczenia, prowadzą obserwacje, analizują i interpretują dane eksperymentalne pod czujnym okiem wykładowców akademickich. Tu jest okazja poznania świata przyrody dzięki wycieczkom edukacyjnym. W tej klasie uczniowie zapoznają się z zagadnieniami ratownictwa medycznego.

TECHNIKUM ZAWODOWE

TECHNIK INFORMATYK

W tej klasie uczą się osoby, które interesują nowoczesne technologie, chcą poznać komputery „od podszewki” i zdobyć kwalifikacje w prestiżowym zawodzie przyszłości. Tu uczymy się montowania i eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, projektowania baz danych i administrowania nimi, tworzenia stron www, aplikacji internetowych.

Przedmioty rozszerzone:

Przedmioty uzupełniające:
zawodowy język angielski

Kierunki studiów:
informatyka, mechatronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka, elektrotechnika, inżynieria biomedyczna, marketing, energetyka, logistyka, teleinformatyka.