HENRYKI 2022 rozdane!

gala2022

Gala Sienkiewiczowska
w Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu

Tradycją ZS Nr 1 w Kołobrzegu jest organizacja z okazji Święta Szkoły Gali Sienkiewiczowskiej. W dniu 14 grudnia 2022r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, po dwóch latach przerwy spowodowanej Covid-19, ponownie mieliśmy okazję spotkać się oraz podziękować wielu osobom za wsparcie i zaangażowanie w życie naszej szkoły. Mamy naprawdę wielu Przyjaciół! Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie w sześciu kategoriach statuetek Henryki 2022 dla osób szczególnie związanych z „Sienkiewiczem”.
W tym roku do grona wyróżnionych osób dołączyli w kategorii:   
Przyjaciel Szkoły – Wanda Przybylska oraz Krystyna Gawlik,
Wyjątkowy Rodzic – Wioletta Krzemińska-Łazarczak,
Osobowość Szkolna – Mateusz Ciesielski,
Super! Absolwent – Jakub Czekalski,
Belfer Roku – Andrzej Cieślar,
Super! Henryk – Alex Lubawiński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: http://galeria.2lo.pl/index.php?/category/267

Współgospodarzem i honorowym patronem imprezy, jak zawsze, był Starosta Kołobrzeski Pan Tomasz Tamborski, który wspólnie z dyrektor szkoły, Panią Katarzyną Karaźniewicz – Deczyńską, wręczał statuetki.

Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Pan Bogusław Ogorzałek, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i wielu innych znamienitych gości.

Jak zawsze, Gala spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, doceniono nasz wysiłek i pracę, za co serdecznie dziękujemy !

Skip to content