Sienkiewicz laureatem konkursu „Zielone laboratorium Lafarge”!

konkurs

Uczniowie klasy III D o profilu bilogiczno – chemicznym pod kierunkiem Pani Joanny Łukaszewicz zdobyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym zorganizowanym przez Fundację Lafarge WSPÓLNIE. Do konkursu zgłoszono 139 prac z całej Polski. Wymogiem projektu było przeprowadzenie lekcji na wybrany temat związany z ochroną środowiska, wykonanie doświadczeń oraz przygotowanie fotorelacji z jego przebiegu. Mateusz Ciesielski i Piotr Ziomek z Sienkiewicz TV jak zwykle spisali się rewelacyjnie. Ich materiał jednogłośnie zdobył aprobatę komisji konkursowej i w znacznym stopniu przyczynił się do zdobycia głównej nagrody, którą jest bon dla szkoły o wartości 2 000 zł. Wszyscy uczniowie otrzymali butelki filtrujące oraz oceny celujące z biologii. Nauczyciel również otrzymał podziękowanie w formie bonu podarunkowego do EMPIKu. Jesteśmy pozytywnie naładowani i gotowi do kolejnych wyzwań . Aby obejrzeć videorelację kliknijcie: https://youtu.be/KHU2in44znc; https://szkola.2lo.pl/index.php/2023/11/17/konkurs-zielone-laboratorium-lafarge/

Skip to content