Wyniki konkursu ” Kołobrzeskie Pomniki Przyrody”

konkurs

Na organizowany konkurs fotograficzny wpłynęło 20 doskonałych prac ze szkół podstawowych z naszego powiatu. Poniżej przedstawiamy zwycięzców i wyróżnionych autorów zdjęć.

I miejsce – Karolina Jończyk, klasa 7, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu

II miejsce – Wojciech Tatarski, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

III miejsce – Maciej Wielosz, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza w Kołobrzegu

Wyróżnieni: Wojciech Jończyk, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu, Amelia Pękul, klasa 7, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu. Jan Tomasikiewicz, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza w Kołobrzegu. Bartosz Bukowiecki, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu. Michał Gierlicz, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza w Kołobrzegu.

Nagrody i dyplomy będą rozdawane podczas Szkolnego Pikniku Ekologicznego organizowanego przez naszą szkołę w dniu 11 czerwca br. Zaproszenia na imprezę zostaną wysłane do szkół.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Poniżej zwycięskie zdjęcia:

Skip to content